Fotomagnetky so zlatým textom

01.12.2021

Môžu naše pevné lesklé fotomagnetky vyzerať ešte luxusnejšie? Samozrejme. Vieme ich doplniť zlatým textom.

Naše fotomagnetky so zlatým textom sú ako stvorené na uchovanie Vašich najdôležitejších spomienok. Krátky zlatý text, napríklad dátum, meno alebo miesto, umocní spomienku na slávnostnú udalosť, milovaného človeka alebo nezabudnuteľné miesto. Či je to svadba, prvé sväté prijímanie, senzačná dovolenka, životné jubileum alebo drahá osoba. Neschovávajte svoje najkrajšie spomienky v počítači a v telefóne. Majte ich vy a vaši blízki na očiach každý deň.

Fotomagnetky so zlatým textom môžete objednať na našom e-shope magnetky4u.sk. V košíku vložíte súbor s fotografiou a napíšete text , ktorý doplníme zlatým písmom na magnetku. Magnetky je ale možné objednať aj bez vloženia fotografií. Obratom Vás potom budeme kontaktovať a dohodneme sa na spôsobe, ako nám zašlete podklady pre magnetku.

Prípadne nás kontaktujte a popíšte nám o čo by ste mali záujem a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

Ak máte radi výsledok pod kontrolou, môžete pripraviť podklady pre magnetku napríklad v Powerpointe. Nastavte si veľkosť stránky podľa rozmeru magnetky, vložte prípadne orežte fotografiu, pridajte a upravte text a pošlite nám súbor. S výsledkom budete spokojní.

© 2021 BELEVENIS, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!